1ви Март -30ти Април 2015

 

АФРИКА !

Нарисувайте рисунка която да покаже животинския и растителния свят на Африка. Не забравяйте че този континент не се изчерпва с лъвове, камили, зебри и слонове. Ако разгледате атлас, ще откриете кътчета, които са част от Африка но в същото време са съвсем различни от континента. На о-в Мадагаскар не живеят пингвини ( :) ), но там има животни които не се срещат никъде другаде. На друго място, в Руанда, са остнали последните горили живеещи на свобода сред природата. 

Деца които ще участват за първи път, могат да изтеглят регистрационната бланка от ТУК.  Нека родител я попълни ръчно за да ни изпратите цифровото й копие заедно с картината ви.Удобство за нас ще бъде, ако файла с рисунката който изпращате, носи името на участника, изписано с латински букви.

ОЦЕНЯВАНЕ

 

Децата се оценяват в три възрастови групи-до 8г., до 12г. и до 18г.

Критериите ни са:

-близост до темата;

-проявена фантазия

-оригиналност;

-съчетаване на  цветовете;

-композиция

2
Йоана Томова

Йоана Томова

7г.

гр.Варна

Виктория Апостолова

Виктория Апостолова

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Симона Попова

Симона Попова

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Християно Горанов

Християно Горанов

8г.

ОУ "Паисий Хилендарски"

с.Яна (София)

Върбан Върбанов

Върбан Върбанов

7г.

ОУ "Паисий Хилендарски"

с.Яна (София)

Стефани Борисова

Стефани Борисова

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Симона Райкова

Симона Райкова

8г.

ОУ "И.С.Тургенев"

гр.Разград

Емир Мехмед

Емир Мехмед

6г.

ДГ "Пролет"

гр.Айтос

Мариела Александрова

Мариела Александрова

6г.

ДГ "Кремена"

гр.Пловдив

Ангела Минкова

Ангела Минкова

6г.

ДГ "Кремена"

гр.Пловдив

Дария Генева

Дария Генева

10г.

ОУ "Ран Босилек"

гр.Габрово

Гергана Шишманова

Гергана Шишманова

10г.

ОУ "Ран Босилек"

гр.Габрово

Даниел Желев

Даниел Желев

8г.

гр.Бургас

Антон Манолов

Антон Манолов

6г.

гр.София

Ема Найденова

Ема Найденова

4г.

ДГ "Майчина грижа"

гр.Пловдив

Венелина Макавеева

Венелина Макавеева

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Преслав Цветанов

Преслав Цветанов

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Тервел Колев

Тервел Колев

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Жасмина Величкова

Жасмина Величкова

7г.

ОУ "Паисий Хилендарски"

с.Яна (София)

Монна Зебилянова

Монна Зебилянова

6г.

гр.Русе

Катерина Симеонова

Катерина Симеонова

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Мартин Жеков

Мартин Жеков

7г.

ОУ "И.С.Тургенев"

гр.Разград

Мария Демирева

Мария Демирева

6г.

ДГ "Пролет"

гр.Айтос

Лора Желева

Лора Желева

6г.

ДГ "Кремена"

гр.Пловдив

Йордан Костадинов

Йордан Костадинов

6г.

ДГ "Кремена"

гр.Пловдив

Виктория Ганчева

Виктория Ганчева

10г.

ОУ "Ран Босилек"

гр.Габрово

Преслава Пенчева

Преслава Пенчева

7г.

гр.Батановци

Рая Драгнева

Рая Драгнева

8г.

гр.Петрич

Мартин Петров

Мартин Петров

5г.

гр.София

Калоян Илиев

Калоян Илиев

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Константин Петков

Константин Петков

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Мелани Метиева

Мелани Метиева

6г.

ОУ "Паисий Хилендарски"

с.Яна (София)

Малина Илиева

Малина Илиева

7г.

ОУ "Паисий Хилендарски"

с.Яна (София)

Монна Зебилянова

Монна Зебилянова

6г.

гр.Русе

Емили Коцева

Емили Коцева

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Галина Юлиянова

Галина Юлиянова

10г.

ОУ "И.С.Тургенев"

гр.Разград

Любослав Добрев

Любослав Добрев

8г.

ОУ "И.С.Тургенев"

гр.Разград

Мая Татьозова

Мая Татьозова

6г.

ДГ "Кремена"

гр.Пловдив

Вяра Пенчева

Вяра Пенчева

13г.

гр.Габрово

Виктория Христова

Виктория Христова

10г.

ОУ "Ран Босилек"

гр.Габрово

Група "Калинки"

Група "Калинки"

4-5г.

ДГ "Слънчеви лъчи"

гр.София

Анна Милчева

Анна Милчева

5г.

гр.София

Елина Велкова

Елина Велкова

8г.

гр.Добрич

Андрей Лазаров

Андрей Лазаров

3г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Румен Александров

Румен Александров

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Мира Йозтюрк

Мира Йозтюрк

7г.

ОУ "Паисий Хилендарски"

с.Яна (София)

Николай Петров

Николай Петров

8г.

ОУ "Паисий Хилендарски"

с.Яна (София)

Мартин Асенов

Мартин Асенов

4г.

ДГ "Дружба"

гр.Плевен

Недислава Славова

Недислава Славова

10г.

гр.Пловдив

Еда Вели

Еда Вели

8г.

ОУ "И.С.Тургенев"

гр.Разград

Дарина Долапчиева

Дарина Долапчиева

6г.

ДГ "Пролет"

гр.Айтос

Виктория Петкова

Виктория Петкова

6г.

ДГ "Кремена"

гр.Пловдив

Диа Русанова

Диа Русанова

9г.

ОУ "Ран Босилек"

гр.Габрово

Георги Димитров

Георги Димитров

10г.

ОУ "Ран Босилек"

гр.Габрово

Маринела Цолова

Маринела Цолова

16г.

Алекзандър Михайлов

Алекзандър Михайлов

5г.

гр.София

Мила Чачова

Мила Чачова

15г.

гр.Пазарджик

"ДЪЖД"
01.08.2022 - 01.11.2022г.