1ви Март -30ти Април 2015

 

АФРИКА !

Нарисувайте рисунка която да покаже животинския и растителния свят на Африка. Не забравяйте че този континент не се изчерпва с лъвове, камили, зебри и слонове. Ако разгледате атлас, ще откриете кътчета, които са част от Африка но в същото време са съвсем различни от континента. На о-в Мадагаскар не живеят пингвини ( :) ), но там има животни които не се срещат никъде другаде. На друго място, в Руанда, са остнали последните горили живеещи на свобода сред природата. 

Деца които ще участват за първи път, могат да изтеглят регистрационната бланка от ТУК.  Нека родител я попълни ръчно за да ни изпратите цифровото й копие заедно с картината ви.Удобство за нас ще бъде, ако файла с рисунката който изпращате, носи името на участника, изписано с латински букви.

ОЦЕНЯВАНЕ

 

Децата се оценяват в три възрастови групи-до 8г., до 12г. и до 18г.

Критериите ни са:

-близост до темата;

-проявена фантазия

-оригиналност;

-съчетаване на  цветовете;

-композиция

4
Андреа Хотнишка

Андреа Хотнишка

12г.

школа "Елиза Арт"

гр.Габрово

Борис Василев

Борис Василев

8г.

гр.Варна

Тереза Гинкова

Тереза Гинкова

5г.

гр.Тервел

Джан Юмер

Джан Юмер

6г.

гр.Тервел

Теодора Цветанова

Теодора Цветанова

15г.

гр.Попово

Мелиса Алиева

Мелиса Алиева

7г.

гр.Попово

Юлита Калева

Юлита Калева

9г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Пламена Николова

Пламена Николова

7г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Елица Илиева

Елица Илиева

9г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Микаела Чепелева

Микаела Чепелева

10г.

школа "Елиза Арт"

гр.Габрово

Поля Петрова

Поля Петрова

15г.

гр.Ботевград

Семиха Асан

Семиха Асан

12г.

Йоана Мицова

Йоана Мицова

6г.

гр.Стара Загора

Петя Димитрова

Петя Димитрова

11г.

гр.Русе

Ива Гергевска

Ива Гергевска

11г.

гр.Хисаря

Кристиян Спасов

Кристиян Спасов

7г.

ОбУ "Иван Вазов"

с.Алдимировци

Полина Станева

Полина Станева

16г.

Антония Сертова

Антония Сертова

13г.

Октай Акифов

Октай Акифов

6г.

гр.Тервел

Джансу Юмер

Джансу Юмер

6г.

гр.Тервел

Рая Нейкова

Рая Нейкова

9г.

гр.Попово

Мария Стоянова

Мария Стоянова

6г.

гр.Попово

Цветелина Николова

Цветелина Николова

7г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Микаела Калчева

Микаела Калчева

9г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Даниела Миразчийска

Даниела Миразчийска

7г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Ясен Русев

Ясен Русев

7г.

ОбУ "Васил Левски"

Бургас

Поля Петрова

Поля Петрова

15г.

гр.Ботевград

Мая Иванова

Мая Иванова

6г.

гр.Стара Загора

Пламена Дончева

Пламена Дончева

6г.

гр.Стара Загора

Александра Стойкова

Александра Стойкова

11г.

гр.Хасково

Ама Пейкова

Ама Пейкова

11г.

гр.Хасково

Никол Людмилова

Никол Людмилова

7г.

ОбУ "Иван Вазов"

с.Алдимировци

Амет Тодоров

Амет Тодоров

6г.

гр.Тервел

Назлъ Ниази

Назлъ Ниази

5г.

гр.Тервел

Мехмед Алил

Мехмед Алил

6г.

гр.Тервел

Неджибе-Касандра Нафиз

Неджибе-Касандра Нафиз

6г.

гр.Тервел

Преслава Станева

Преслава Станева

13г.

гр.Попово

Ивона-Сияна Станева

Ивона-Сияна Станева

15г.

гр.Попово

Савина Славова

Савина Славова

12г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Илияна Димитрова

Илияна Димитрова

9г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Габриела Петрова

Габриела Петрова

9г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Мария Русева

Мария Русева

9г.

ОбУ "Васил Левски"

Бургас

Рени Павлова

Рени Павлова

11г.

с.Първенец

Ана-Мария Трифонова

Ана-Мария Трифонова

6г.

гр.Стара Загора

Борислава Панева

Борислава Панева

9г.

гр.Добрич

Ива Гергевска

Ива Гергевска

11г.

гр.Хисаря

Виктор Насков

Виктор Насков

7г.

гр.Дулово

Дария Иванова

Дария Иванова

7г.

ОбУ "Иван Вазов"

с.Алдимировци

Берк Сабит

Берк Сабит

6г.

гр.Тервел

Стефани Наскова

Стефани Наскова

12г.

гр.Дулово

Едже Кязим

Едже Кязим

6г.

гр.Тервел

Дарина Янкова

Дарина Янкова

12г.

гр.Хасково

Пресиян Неделчев

Пресиян Неделчев

13г.

гр.Попово

Елиз Мехмедова

Елиз Мехмедова

13г.

гр.Попово

Румяна Балабанова

Румяна Балабанова

9г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Ивет Стоянова

Ивет Стоянова

4г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Ангела Иванова

Ангела Иванова

9г.

школа "Жиков Арт"

с.Волуяк

Моника Столярчук

Моника Столярчук

12г.

гр.София

Семиха Асан

Семиха Асан

12г.

Сияна Душанова

Сияна Душанова

6г.

гр.Стара Загора

Анелия Иванова

Анелия Иванова

13г.

гр.Хасково

Ива Гергевска

Ива Гергевска

11г.

гр.Хисаря

Милица Кинаева

Милица Кинаева

7г.

ОбУ "Иван Вазов"

с.Алдимировци

"ЖИВИ ЦВЕТЯ"
01.11.2021 - 31.01.2022г.