1ви Ноември -31ви Декември 2015

 

МЕЧТАЙ с НАС !

GALASART_LOGOw.gif

Живописта е връзката на цвят и форма

Животните на Африка

1.11.2020 - 31.01.2021

Припомняме, че не насърчаваме рисунки с участие на възрастни!

Молим всички класирани, да ни изпратят имейл с пощенски адрес за грамотите или име на офис на куриерска фирма и телефон, за получаване за наградите.

Големият победител

Нинко Павлович,14г.

Нинко Павлович, 14г.

гр. София

ARTCONTESTOR : 

Много професионално изпълнена живопис!

Щрихите на четката показват отлично владеене на техниката. Ще се радваме да следим и бъдещите изяви на автора! Браво!

НОВО!

Отправяме предложение на Нинко и на всички следващи големи победители в конкурсите!

След класирането, изпратете вашата история и снимки, и ние ще ви представим пред аудиторията на ARTCONTESTOR.com!

Деца до 8 години

Калоян Петков 6 ЦПЛР София.jpg

ПЪРВО МЯСТО

Калоян Петков, 6г.

гр. София

Кристияна Кристиянова - 5 год. - гр. Поп

ВТОРО МЯСТО

Кристияна Кристиянова, 5 г.

гр. Попово

Мартин Свиленов 7г.Чифлигарови Шумен.jpg

ТРЕТО МЯСТО

Мартин Свиленов, 7г.

гр. Шумен

Деца до 12 години

Петя Димитрова, 10 Русе (1).jpg

ПЪРВО МЯСТО

Петя Димитрова, 10г.

гр. Русе 

Вяра Пенчева,11г Габрово (1).jpg

ВТОРО МЯСТО

Вяра Пенчева, 11 г.

гр. Габрово

Кристиян Русев 9г.Чифлигарови Шумен.jpg

ТРЕТО МЯСТО

Кристиян Русев, 9 г.

гр. Шумен

Деца до 18 години

Йоана Габровска 16г.Русе.jpg

ПЪРВО МЯСТО

Йоана Габровска, 16г.

гр. Русе

Алекса Георгиева, 16 Равда.jpg

ВТОРО МЯСТО

Алекса Георгиева 16г.

с. Равда

Александра Василева, 17г. гр.Русе.jpg

ТРЕТО МЯСТО

Александра Василева, 16 г.

гр. Русе

Деца от възрастовите групи, отличени с грамоти

Алекзандър Янков, 6г. гр. Плевен

Виктор Насков, 7г. гр. Дулово

Ива-Мария Иванова, 8г. гр. Пловдив

Габриела Георгиева, 7г. гр. София 

Дара Герасимова, 7г. гр. Хисаря 

Диляна Димитрова, 6г. гр. Шумен

Йоан Георгиев, 6г. гр. Шумен

Никола Стефанов, 7г. гр.Хисаря

Свилена Валентинова, 8г. гр.Шумен

Христина Колева, 7г. гр.Хисаря

София Поатевен, 11г. гр.София

Елена Андреева, 11г. с. Еленино

Моника Минчева, 10г. гр. Стара Загора

Дженк Кадиш, 12г. гр. Пловдив

Адриана Русева, 10г. гр. Шумен

Даная Борисова, 10г. гр. Русе

Калоян Хаджистойчев, 12г. гр. Сливен

Пламена Антонова, 12г. гр. Попово

Бурчин Билял, 10г. гр. Попово

Преслава Станева, 12г. гр. Попово

Цветиана Борисова, 12г. гр. Русе

Юлиян Тодоров, 12г. гр. Попово

Ива Гергевска, 10г. гр. Хисаря

Виктория Уручева, 15г. гр. Пловдив

Габриела Трифонова, 16г. гр. Пловдив 

Добромира Малчева, 14г. гр. Попово

Илинда Стойчева, 15г. гр. София 

Йоана Бончева, 16г.

Константина Йосифова, 15г. с. Семчиново

Михаил Иванов, 16г. гр. Пловдив

Станислав Стоянов, 13г. гр. Шумен

Тодор Тодоров, 16г. гр. Ботевград

Всички участници, останали ненаградени от нас, могат да разпечатат и попълнят за спомен от конкурса грамотата която е публикувана в .pdf файла тук!

Благодарим ви! Вашите рисунки направиха сайта ни много интересен за разглеждане! 

Успех в следващите конкурси!