1ви Ноември -31ви Декември 2015

 

МЕЧТАЙ с НАС !

GALASART_LOGOw.gif

Живописта е връзката на цвят и форма

МОРЕ

02.03.2021- 02.06.2021

Припомняме, че не насърчаваме рисунки с участие на възрастни!

Молим всички класирани, да ни изпратят имейл с пощенски адрес за грамотите или име на офис на куриерска фирма и телефон, за получаване за наградите.

Големият победител

Десислава Добромирова Герчева-18 години,

Десислава Добромирова Герчева, 18г.

гр. Шумен

ARTCONTESTOR : 

Много добър опит да се пресъздаде играта на слъчевите лъчи и водата!

В картината виждаме малко абстракт преплетен със сюреализъм. Отлична изпълнена идея! Браво!

НОВО!

Отправяме предложение на Десислава и на всички следващи големи победители в конкурсите!

След класирането, изпратете вашата история и снимки, и ние ще ви представим пред аудиторията на ARTCONTESTOR.com!

Деца до 8 години

Ромина Танева,4г. гр Бургас

ПЪРВО МЯСТО

Ромина Танева, 4г.

гр. Бургас

Иван_Воденичаров_5г.jpeg

ВТОРО МЯСТО

Иван Воденичаров, 5 г.

гр. Шумен

Дениз_Рухи_8г.jpeg

ТРЕТО МЯСТО

Дениз Рухи, 8г.

гр. Шумен

Деца до 12 години

Георгия Тодева,9 Хасково Дъга.jpg

ПЪРВО МЯСТО

Георгия Тодева, 9г.

гр. Хасково 

Nikol Argirova 11g.JPG

ВТОРО МЯСТО

Никол Аргирова, 11 г.

гр. Варна

ALEX MARINKOV 12g..JPG

ТРЕТО МЯСТО

Алекс Маринков, 12г.

гр. Варна

Деца до 18 години

Зара Билял 16 София.JPG

ПЪРВО МЯСТО

Зара Билял, 16г.

гр. София

Veselina Petrova 14g..jpg

ВТОРО МЯСТО

Веселина Петрова 14г.

гр. Варна

Daria Mileva 14g..jpg

ТРЕТО МЯСТО

Даря Милева, 14 г.

гр. Варна

Деца от възрастовите групи, отличени с грамоти

Шантал Палфалви, 7г. гр. Варна

Тереза Георгиева, 6г. гр. Варна

Александър Ямболов, 5г. гр. Варна

Анна Стойкова, 7г. гр. Варна 

Бориса Миланова, 3г. гр. Търговище 

Дуйгу Реджеп, 8г. гр. Хасково

Михаела Кърджева, 4г. гр. Бургас

Моник Колева, 5г. гр.Шумен

Рая Желева, 8г. гр.Шумен

Симона Драганова, 6г. гр.Шумен

Стелиана Стефанова, 8г. Шумен

Ярослава Микова, 5г.

Йоана Господинова, 9г. гр.Варна

Красимира Атанасова, 9г. гр. Пловдив

Павел Колев, 10г. гр. Варна

Азра Касим, 10г. гр. Хасково

Дея Чакърова, 10г. гр. Шумен

Калина Борисова, 11г. гр. Варна

Валентина Дамаскинова, 11г. гр. Варна

Вяра Пенчева, 11г. гр. Габрово

Стефани Наскова, 11г. гр. Дулово

Емил Станев, 12г. гр. Варна

Габриела Илиева, 13г. гр. Русе

Екатирина Радева, 14г. гр. Хасково 

Дария Милева, 14г. гр. Варна

Бояна Димитрова, 15г. гр. Шумен 

Мария Цветкова, 16г. гр.София

Селин Фикрет, 17г. гр. Шумен

Александра Димитрова, 18г. гр.Шумен

Радина Франгова, 18г. гр. Гоце Делчев

Всички участници, останали ненаградени от нас, могат да разпечатат и попълнят за спомен от конкурса грамотата която е публикувана в .pdf файла тук!

Благодарим ви! Вашите рисунки направиха сайта ни много интересен за разглеждане! 

Успех в следващите конкурси!