1ви Ноември -31ви Декември 2015

 

МЕЧТАЙ с НАС !

GALASART_LOGOw.gif

Живописта е връзката на цвят и форма

ПОЛЕТ

01.07.2021- 30.09.2021

Припомняме, че не насърчаваме рисунки с участие на възрастни!

Молим всички класирани, да ни изпратят имейл с пощенски адрес за грамотите или име на офис на куриерска фирма и телефон, за получаване за наградите.

Големият победител

Виктория Христова Денчева - 17 год. - гр. Попово.JPG

Виктория Христова Денчева, 17г.

гр. Попово

ARTCONTESTOR : 

Много детайли, много движение, игра, композиция от която усещаме излъчване на ефирност!

Всичко това с наситени, но умело балансирани цветове.

Браво!

Нашата нова традиция - предложение към Виктория:

Ако желаете изпратете вашата история и снимки на други творби. Така ще представим Големият победител на конкурса пред аудиторията на ARTCONTESTOR.com.

Деца до 8 години

Иван_Воденичаров_5г.jpg

ПЪРВО МЯСТО

Иван Воденичаров, 5г.

гр. Шумен

Karina Momchilova 7 g.JPG

ВТОРО МЯСТО

Карина Момчилова, 7 г.

гр. Варна

Теа Гоцев 8 София.jpg

ТРЕТО МЯСТО

Теа Гоцев, 8г.

гр. София

Деца до 12 години

Стефания Георгиева, 12 София.jpg

ПЪРВО МЯСТО

Стефания Георгиева, 12г.

гр. София

Денислав Спасов, 11 София.jpg

ВТОРО МЯСТО

Денислав Спасов, 11 г.

гр. София

Магдалена-Анна Йосифова, 10 София (2).jpg

ТРЕТО МЯСТО

Магдалена-Анна Йосифова, 10г.

гр. София

Деца до 18 години

Яна Стефанова,18 София.jpg

ПЪРВО МЯСТО

Яна Стефанова, 18г.

гр. София

Стиляна Грозева, 18г. Пастело Хасково.jpg

ВТОРО МЯСТО

Стиляна Грозева, 18г.

гр. Хасково

Ивайла Георгиева Петрова - 18 год. - гр. Попово.JPG

ТРЕТО МЯСТО

Ивайла Петрова, 18 г.

гр. Попово

Деца от възрастовите групи, отличени с грамоти

Даника Чакърова, 8г. гр. Варна

Стефан Велков, 7г. гр. Варна

Асения Николаева, 8г. гр. Шумен

Виктор Насков, 7г. гр. Дулово

Даниел Денев, 8г. гр. Попово

Денис Рухи, 8г. гр. Шумен

Ирем Кадри, 7г. гр. Шумен

Цветелина Цветанова, 5г. гр. Бургас

Елена Георгиева, 11г. гр. Варна

Карина Бинева, 9г. гр. Варна

Борис Динев, 9г. гр. София

Елис Хиджаби, 10г. гр. Шумен

Лъчезар Колев, 11г. гр. Шумен

Моника Стоева, 10г. гр. Шумен

Петя Велева, 12г. гр. София

Вяра Пенчева, 11г. гр. Габрово

Селин Сюлейманова, 12г. гр. Опака

София Димитрова, 12г. гр. Пазарджик

Христина Ромео, 12г. гр.Хасково

Юлиян Юлиянов, 12г. гр.Попово

Зорница Михайлова, 15г. гр. София

Иванина Вукадинова, 16г. гр. Самоков

Ивона-Сияна Станева, 15г. гр. Попово

Иман Хасанова, 16г. гр. Попово

Йоана Максимова, 16г. гр. Попово

Калоян Хаджистойчев, 13г. гр. Сливен

Кристина Манова, 13г. гр. Ямбол

Моника Данаилова, 18г. гр. София

Нелин Билял, 13г. гр. Попово

Преслава Станева, 13г. гр.Попово

Ралица Узунова, 13г. гр. Пазарджик

Станислава Василева, 17г. гр.София

Стефания Стефанова, 13г. гр. Попово

Всички участници, останали ненаградени от нас, могат да разпечатат и попълнят за спомен от конкурса грамотата която е публикувана в .pdf файла тук!

Благодарим ви! Вашите рисунки направиха сайта ни много интересен за разглеждане! 

Успех в следващите конкурси!