1ви Март -30ти Април 2015

 

АФРИКА !

Нарисувайте рисунка която да покаже животинския и растителния свят на Африка. Не забравяйте че този континент не се изчерпва с лъвове, камили, зебри и слонове. Ако разгледате атлас, ще откриете кътчета, които са част от Африка но в същото време са съвсем различни от континента. На о-в Мадагаскар не живеят пингвини ( :) ), но там има животни които не се срещат никъде другаде. На друго място, в Руанда, са остнали последните горили живеещи на свобода сред природата. 

Деца които ще участват за първи път, могат да изтеглят регистрационната бланка от ТУК.  Нека родител я попълни ръчно за да ни изпратите цифровото й копие заедно с картината ви.Удобство за нас ще бъде, ако файла с рисунката който изпращате, носи името на участника, изписано с латински букви.

ОЦЕНЯВАНЕ

 

Децата се оценяват в три възрастови групи-до 8г., до 12г. и до 18г.

Критериите ни са:

-близост до темата;

-проявена фантазия

-оригиналност;

-съчетаване на  цветовете;

-композиция

3
5
Ивелин Кутлев

Ивелин Кутлев

13г.

с.Илинденци, общ.Сандански

Дарина Кирова

Дарина Кирова

6г.

гр.Перник

Преслав Спасов

Преслав Спасов

5г.

гр.Перник

Кристина Манова

Кристина Манова

13г.

гр.Ямбол

Аделина Петрова

Аделина Петрова

11г.

гр.Велико Търново

Алара Йоздемир

Алара Йоздемир

11г.

гр.Хасково

ОУ "Шандор Петьофи"

Нели Петрова

Нели Петрова

11г.

гр.Хасково

ОУ "Шандор Петьофи"

Ива Гергевска

Ива Гергевска

11г.

гр.Хисаря

Симона Кирилова

Симона Кирилова

9г.

гр.Варна

"Огледало"

Нелин Билял

Нелин Билял

13г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Йоана Максимова

Йоана Максимова

16г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Даниел Денев

Даниел Денев

8г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Велина Боровска

Велина Боровска

8г.

гр.София

Елена Милкова

Елена Милкова

6г.

гр.Перник

Роберто Митков

Роберто Митков

6г.

гр.Перник

Александра Янева

Александра Янева

9г.

гр.Хасково

"Пастело"

Деница Чакалова

Деница Чакалова

9г.

гр.Хасково

"Пастело"

Жанет Генова

Жанет Генова

14г.

гр.Добрич

Анджело-Валентин Стоянов

Анджело-Валентин Стоянов

8г.

с.Рупките, обл.Ст.Загора

НЧ "Христо Ботев-1974г."

Ива Гергевска

Ива Гергевска

11г.

гр.Хисаря

Борис Динев

Борис Динев

9г.

гр.София

Мелиса Алиева

Мелиса Алиева

6г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Ивона-Сияна Станева

Ивона-Сияна Станева

15г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Бурчин Билял

Бурчин Билял

11г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Стоян Божинов

Стоян Божинов

16г.

гр.Сандански

Катерина Георгиева

Катерина Георгиева

6г.

гр.Перник

Цветелина Николаева

Цветелина Николаева

6г.

гр.Перник

Елица Лалева

Елица Лалева

11г.

гр.Хасково

"Пастело"

Яница Хърсева

Яница Хърсева

8г.

гр.Хасково

"Пастело"

Моника Данаилова

Моника Данаилова

18г.

гр.София

Ива Гергевска

Ива Гергевска

11г.

гр.Хисаря

Елена Георгиева

Елена Георгиева

11г.

гр.Варна

"Огледало"

Юлиян Юлиянов

Юлиян Юлиянов

12г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Кристина Георгиева

Кристина Георгиева

12г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Ивайла Димитрова

Ивайла Димитрова

8г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Божидара Стефанова

Божидара Стефанова

11г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Георги Пламенов

Георги Пламенов

6г.

гр.Перник

Никол Павлова

Никол Павлова

6г.

гр.Перник

Юлиян Вълков

Юлиян Вълков

6г.

гр.Перник

Силвия Кирова

Силвия Кирова

16г.

гр.Бургас

Анна Мария Бояджиева

Анна Мария Бояджиева

10г.

гр.София

Калоян Златков

Калоян Златков

8г.

гр.Добрич

Ива Гергевска

Ива Гергевска

11г.

гр.Хисаря

Валентина Дамаскинова

Валентина Дамаскинова

12г.

гр.Варна

"Огледало"

Преслава Станева

Преслава Станева

13г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Кристина Анкова

Кристина Анкова

10г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Ивайла Петрова

Ивайла Петрова

18г.

гр.Попово

"Арт Попово"

Жанет Генова

Жанет Генова

13г.

гр.Добрич

"ПОЛЕТ"
01.07.2021 - 30.09.2021г.

IMG_0177.JPG