Нарисувайте рисунка която да покаже животинския и растителния свят на Африка. Не забравяйте че този континент не се изчерпва с лъвове, камили, зебри и слонове. Ако разгледате атлас, ще откриете кътчета, които са част от Африка но в същото време са съвсем различни от континента. На о-в Мадагаскар не живеят пингвини ( :) ), но там има животни които не се срещат никъде другаде. На друго място, в Руанда, са остнали последните горили живеещи на свобода сред природата. 

Деца които ще участват за първи път, могат да изтеглят регистрационната бланка от ТУК.  Нека родител я попълни ръчно за да ни изпратите цифровото й копие заедно с картината ви.Удобство за нас ще бъде, ако файла с рисунката който изпращате, носи името на участника, изписано с латински букви.

1ви Март -30ти Април 2015

 

АФРИКА !

ОЦЕНЯВАНЕ

 

Децата се оценяват в три възрастови групи-до 8г., до 12г. и до 18г.

Критериите ни са:

-близост до темата;

-проявена фантазия

-оригиналност;

-съчетаване на  цветовете;

-композиция

Корабчето на входа на Бургас
Корабчето на входа на Бургас

Виктория Вълчева, 9г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Моста
Моста

Валерия Славова, 8г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

ЖП Гара Бургас
ЖП Гара Бургас

Александра Керина, 10г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

река Ропотамо
река Ропотамо

Даная Христова, 9г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Фара
Фара

Даниел Иванов, 10г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Корабчето Бургас
Корабчето Бургас

Димо Кръстев, 9г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Бургаския Фар
Бургаския Фар

Ема Димитрова, 10г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Корабчето
Корабчето

Димана Русинова, 9г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Пешо Пандира
Пешо Пандира

Калоян Велин, 8г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Моста Бургас
Моста Бургас

Кристияна Кръстева, 9г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Фонтана в Пловдив
Фонтана в Пловдив

Маргарита Велина, 10г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Морската градина
Морската градина

Мария-Ирен, 8г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Волейбол
Волейбол

Мария Кузова, 10г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Есен в парка
Есен в парка

Моника Тодорова, 10г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Корабчето нощем
Корабчето нощем

Никол Тумбева, 9г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Морето
Морето

Моника Тодорова, 10г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Моста в Бургас
Моста в Бургас

Николай Маслинков, 10г. ОУ "Св.Климент Охридски" гр.Бургас

Джамията в Пазарджик
Джамията в Пазарджик

Виктория Цветкова, 8г. арт клуб "Криси" гр.Пазарджик

Етнографски музей
Етнографски музей

Виктория Цветкова, 8г. арт клуб "Криси" гр.Пазарджик

Кула часовника
Кула часовника

Станислава Стоянова, 12г. арт клуб "Криси" гр.Пазарджик

Катерина Андреева, 9г. гр.София

Уют
Уют

Ивелина Димитрова, 17г. гр.Бургас

Църква Св.Троица
Църква Св.Троица

Калина Петрова, 5г. гр.Свищов

Къща музей Константин Величков
Къща музей Константин Величков

Анелия Благова, 10г. арт клуб "Криси" гр.Пазарджик"

Колоната в Пазарджик
Колоната в Пазарджик

Гергана Загорска, 7г. арт клуб "Криси" гр.Пазарджик

Бургас и морето
Бургас и морето

Ивелина Димитрова, 17г. гр.Бургас

Часовника в Пазарджик
Часовника в Пазарджик

Илияна Нучева, 8г. арт клуб "Криси" гр.Пазарджик

Десислав Димитров, 14г. ШИИ "Арт Попово" гр.Попово

Рибари край Варна
Рибари край Варна

Георги Бинев, 13г. арт ателие "Огледало" гр.Варна

Морско утро
Морско утро

Белослава Чернева, 12г. арт ателие "Огледало" гр.Варна

Зорница Михайлова, 10г. гр.Дупница

Зорница Михайлова, 10г. гр.Дупница

Виктория Маркова, 7г. гр.Варна

Тодор Маринов, 13г. СУ "Бачо Киро" гр. Летница

Татяна Пантелеева Стоянова, 16г. ПЕГ "Екзарх Йосиф I" гр. Ловеч

Полина Пантелеева Стоянова, 16г. ПЕГ "Екзарх Йосиф I" гр. Ловеч

Николина Иванова, 11г. СУ "Бачо Киро" гр. Летница

Йоан Деков, 14г. СУ "Бачо Киро" гр. Летница

Красен Тодоров, 9г. арт школа "Пастело" гр.Хасково

Вилиан Деков, 14г. СУ "Бачо Киро" гр. Летница

Вивиан Василева, 11г. СУ "Бачо Киро" гр. Летница

Дара Сивилова, 9г. гр.София

Бахри Алибашев, 11г. СУ "Бачо Киро" гр. Летница

Мария Лъчезарова Костова, 10г. гр.Нови Хан

Наталия Стоянова, 17г. гр.Сандански

Стела Красимирова Иванова, 8г. гр.Бургас

Стела Красимирова Иванова, 8г. гр.Бургас

Стела Красимирова Иванова, 8г. гр.Бургас

Вяра Христова, 9г. арт школа "Пастело" гр.Хасково

Симона Карагьозова, 6г. арт школа "Пастело" гр.Хасково

Елица Радева, 10г. арт школа "Пастело" гр.Хасково

Борис Рачев, 9г. арт школа "Пастело" гр.Хасково

Поля Павлова, 6г. арт школа "Пастело" гр.Хасково

Ники Карагьозова, 6г. арт школа "Пастело" гр.Хасково

НМП Радецки
НМП Радецки

Десислава Данова, 12г. ОДК "Козлодуй" гр.Козлодуй

Остров Козлодуй
Остров Козлодуй

Биляна Теофилова, 11г. ОДК "Козлодуй" гр.Козлодуй

На кораба
На кораба

Петър Костов, 10г. ОДК "Козлодуй" гр.Козлодуй

Радецки
Радецки

Дияна Петкова, 7г. ОДК "Козлодуй" гр.Козлодуй

Река Дунав
Река Дунав

Виктория Викторова, 12г. ОДК "Козлодуй" гр.Козлодуй

Разходка
Разходка

Белослава Балкова, 9г. ОДК "Козлодуй" гр. Козлодуй