1ви Март -30ти Април 2015

 

АФРИКА !

Нарисувайте рисунка която да покаже животинския и растителния свят на Африка. Не забравяйте че този континент не се изчерпва с лъвове, камили, зебри и слонове. Ако разгледате атлас, ще откриете кътчета, които са част от Африка но в същото време са съвсем различни от континента. На о-в Мадагаскар не живеят пингвини ( :) ), но там има животни които не се срещат никъде другаде. На друго място, в Руанда, са остнали последните горили живеещи на свобода сред природата. 

Деца които ще участват за първи път, могат да изтеглят регистрационната бланка от ТУК.  Нека родител я попълни ръчно за да ни изпратите цифровото й копие заедно с картината ви.Удобство за нас ще бъде, ако файла с рисунката който изпращате, носи името на участника, изписано с латински букви.

ОЦЕНЯВАНЕ

 

Децата се оценяват в три възрастови групи-до 8г., до 12г. и до 18г.

Критериите ни са:

-близост до темата;

-проявена фантазия

-оригиналност;

-съчетаване на  цветовете;

-композиция

3
6

"НАЙ-ГОЛЯМОТО ЦВЕТЕ"

20.09.2018 - 31.12.2018

Мартина Гочева, 10г. арт ателие "Огледало" гр.Варна

press to zoom

Валя Дамаскинова, 9г. арт ателие "Огледало" гр.Варна

press to zoom

Даниел Чосич, 10г. гр. Русе

press to zoom

Даниел Чосич, 10г. гр. Русе

press to zoom

Габриела Чолакова, 9г. гр.Рудозем

press to zoom

Клио Харо Глеридис, 17г. клуб "Батик" гр. Търговище

press to zoom
ОРХИДЕЯ
ОРХИДЕЯ

Магдалена Петкова, 11г. гр. Казанлък

press to zoom

Йоана Динева, 13г. клуб "Батик" гр. Търговище

press to zoom

Невена Борисова, 17г. клуб "Батик" гр. Търговище

press to zoom

Сабрина Пиронкьова, 10г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Мусалина Вакльова, 9г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Мехмед Крачов, 13г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Мехмед Крачов, 13г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Мехмед Крачов, 13г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Зейнеп Османова, 7г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Елеонора Цветкова, 10г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Емел Бобева, 12г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Емел Бобева, 12г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Джами Кангьова, 9г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Акифе Камбер, 9г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Айше Кьорова, 10г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Емел Бобева, 12г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Ава Ибрахим, 9г. н.ч. "Светлина 1907" гр.Якоруда

press to zoom

Айшен Абди, 10г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Вайделина Осенска, 9г. н.ч."Светлина 1907" гр. Якоруда

press to zoom

Стефани Иванова, 17г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Стефани Иванова, 17г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Ралица Добрева, 14г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Селин Дауд, 14г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Мирослава Ефтимова, 14г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Милла Русева, 15 г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Ивайло Тодоров, 15 г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Дариа Данаилова, 13 г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Борис Андонов, 8 г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Милла Русева, 15г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Ивон-Мери Господинова, 11г. клуб "Батик" гр.Търговище

press to zoom

Мерт Чакър, 9г. гр. Русе

press to zoom

Алекса Велинова, 9г. с.Крайници

press to zoom

Петя Ангелова 4г. артстудио "Шарени Пръсти" гр.Търговище

press to zoom

Хиляй Фиктрет 4г. артстудио "Шарени Пръсти" гр.Търговище

press to zoom

Теодора Георгиева 4г. артстудио "Шарени Пръсти" гр.Търговище

press to zoom

Савина Славова, 9г. нар.чит. "Изгрев 1921" с.Волуяк

press to zoom

Микаела Калчева, 6г. нар.чит. "Изгрев 1921" с.Волуяк

press to zoom

Савина Славова, 9г. нар.чит. "Изгрев 1921" с.Волуяк

press to zoom

Христина Георгиева, 10г. нар.чит. "Изгрев 1921" с.Волуяк

press to zoom

Емануела Стефанова, 10г. нар.чит. "Изгрев 1921" с.Волуяк

press to zoom

Карина Тодорова, 9г. нар.чит. "Изгрев 1921" с.Волуяк

press to zoom

Гергана Николова, 9г. нар.чит. "Изгрев 1921" с.Волуяк

press to zoom

Криста Методиева, 10г. нар.чит. "Изгрев 1921" с.Волуяк

press to zoom

Ивана Мартинова, 10г. нар.чит."Изгрев 1921" с.Волуяк

press to zoom

Виктория Пощарова, 5г. гр.Шумен

press to zoom

Християн Чакалов, 11г. СУ "Бачо Киро" гр.Летница

press to zoom

Вивиан Василева, 13г. СУ "Бачо Киро" гр.Летница

press to zoom

Бирджан Карамфилова, 12 г СУ "Бачо Киро" гр.Летница

press to zoom

Габриела Георгиева, 5г. гр.София

press to zoom
Габриела Калинкова Станева 13 г СУ Бачо
Габриела Калинкова Станева 13 г СУ Бачо
press to zoom

Габриела Георгиева, 5г. гр.София

press to zoom

Живка Иливева, 10г. ателие "Свят в цвят" с.Сотиря

press to zoom

Атонас Иванов, 10г. ателие "Свят в цвят" с.Сотиря

press to zoom

Йордан Иванов, 10г. ателие "Свят в цвят" с.Сотиря

press to zoom