1ви Ноември -31ви Декември 2015

 

МЕЧТАЙ с НАС !

ОТ СКИЦА ДО КАРТИНА

GALASART_LOGOw.gif

ВНИМАНИЕ! От регламента отпадна изискването, победителите да изпращат своите рисунки за подкрепа на обявени каузи. Художествените материали ще се изпращат на победителите като награда за класирането им.

Не пазим информация от предишни конкурси! Затова, молим всички класирани, да ни изпратят адрес и телефон (или име на офис на куриерска фирма) за получаване на грамоти и наградите.

Големият победител

хххх, ххг.

ARTCONTESTOR : Тази тема се оказа предизвикателство и дори много от редовните участници не предадоха своя творба.

 

За съжаление, поради малкото рисунки и отклоняването от заданието,  не успяхме да откроим голям победител. 

Деца до 8 години

Теодора Долапчиева 8 ШарПрТърг (1).JPG
Теодора Долапчиева 8 ШарПрТърг (3).JPG

ПЪРВО МЯСТО

Теодора Долапчиева, 8г.

гр. Търговище

Сияна Таслакова,  8г. София (2).jpg

ВТОРО МЯСТО

Сияна Таслакова, 8 г.

гр. София

Лилия Иванова 3г. НЧ Отец Паисий Радинов

ТРЕТО МЯСТО

Лилия Иванова, 3г.

с. Радиново

Деца до 12 години

Виктор Диков 10 Огледало Варна (3).JPG
Виктор Диков 10 Огледало Варна (1).JPG

ПЪРВО МЯСТО

Виктор Диков, 10 г.

гр. Варна

Румена Въргова 12 дом на енергетика Козл

ВТОРО МЯСТО

Румена Въргова, 12 г.

гр. Козлодуй

Калоян Хаджистойчев 11 Сливен.jpg

ТРЕТО МЯСТО

Калоян Хаджистойчев, 11 г.

гр. Сливен

Деца до 18 години

Виктория Уручева 13 Пловдив (3).jpg

ПЪРВО МЯСТО

Виктория Уручева, 13г.

гр. Пловдив

Александра Василева, 16г. Русе.jpg

ВТОРО МЯСТО

Александра Василева, 16 г.

гр. Русе

Мариян Михалев, 17г. Русе.jpg

ТРЕТО МЯСТО

Мариян Михалев, 17 г.

гр. Русе

Деца от възрастовите групи, отличени с грамоти

Георги Петров, 6г. гр. Козлодуй

Мадгалена Яначкова, 6г. гр. Козлодуй

Василена Тингарова, 7г. с. Радиново

Виктория Кацарска, 6г. с. Каравелово 

Звезделин Ненчев, 6г. гр. Сливен 

Ива-Мария Иванова, 6г. гр. Пловдив

Ирина Желязкова, 7г. гр. Варна

Мариян Мечев, 5г. гр. Пловдив 

Сиана Василева, 7г. гр. София

Дарина Караиванова, 11г. гр. Козлодуй 

Анастасия Тришина,12г. гр. Варна

Белослава Гладилникова, 10г. гр. Варна

Габриела Мустафова, 9г. гр. Банкя

Дона Танкова, 9г. гр. София

Мира Томова, 11г. гр. Козлодуй

Габриела Божилова, 12г. гр. Сливен

Борислав Томов, 17г. гр.Търговище 

Виктория Танева, 18г. гр. Бургас

Десислава Димитрова, 17г. гр. Ловеч  

Димана Григорова , 17г. гр. София

Димана Стойчева, 17г. гр. Търговище

Юмер Юмеров, 15 г. гр. Бобов Дол

Всички участници, останали ненаградени от нас, могат да разпечатат и попълнят за спомен от конкурса грамотата която е публикувана в .pdf файла тук!

Благодарим ви! 

Успех в следващите конкурси!

Живописта е връзката на цвят и форма