1ви Ноември -31ви Декември 2015

 

МЕЧТАЙ с НАС !

ПЪТЕШЕСТВИЕ

GALASART_LOGOw.gif

ВНИМАНИЕ! От регламента отпадна изискването, победителите да изпращат своите рисунки за подкрепа на обявени каузи. Художествените материали ще се изпращат на победителите като награда за класирането им.

Не пазим информация от предишни конкурси! Затова, молим всички класирани, да ни изпратят на имейла, адрес (или име на офис на куриерска фирма) и телефон за получаване на грамотите и наградите.

Големият победител

Виктория Христова,15 Попово.JPG

Виктория Христова, 15г.

гр. Попово

ARTCONTESTOR : Благодарим на Виктория за това, че ни представи толкова оригинална идея!

Композицията е наситена с добре балансирани цветове и форми и отразява много романтично разминаването между образите в мечтите и тези които виждаме през маската и затворения прозорец. Браво!

Деца до 8 години

МирайЕмин7 Пастело Хасково.jpg

ПЪРВО МЯСТО

Мирай Емин, 7г.

гр. Хасково

Анахит Аведисян,8 Огледало Варна (2).jpg

ВТОРО МЯСТО

Анахит Аведисян, 7 г.

гр. Варна

Жеко Чавдаров 8 школа Чифлигарови Шумен.

ТРЕТО МЯСТО

Жеко Чавдаров, 8г.

гр. Шумен

Деца до 12 години

Alex Marinkov - 11 g.''Pyteshestvie v sv

ПЪРВО МЯСТО

Алекс Маринков, 11 г.

гр. Варна

Калоян Хаджистойчев 12 Сливен.JPG

ВТОРО МЯСТО

Калоян Хаджистойчев, 12 г.

гр. Сливен

Вяра Стоянова - 11 год. - гр. Попово.JPG

ТРЕТО МЯСТО

Вяра Стоянова, 11 г.

гр. Попово

Деца до 18 години

Нинко Павлович, 13.jpg

ПЪРВО МЯСТО

Нинко Павлович, 13г.

AleksandraVasileva16Y_Ruse.jpg

ВТОРО МЯСТО

Александра Василева, 16г.

гр. Русе

Дсислава Димитрова 17 Ловеч.jpeg

ТРЕТО МЯСТО

Десислава Димитрова, 17 г.

гр. Ловеч

Деца от възрастовите групи, отличени с грамоти

Атанас Маринов, 8г. гр. Варна

Даника Чакърова, 6г. гр. Варна

Карина Момчилова, 6г. гр. Варна

Радост Костадинова, 7г. гр. Варна 

Шантал Палфалви, 6г. гр. Варна 

Алекс Янева, 8г. гр. Хасково

Божидара Кръстева, 3г. гр. Нова Загора

Георги Грънчаров, 7г.  

Кристияна Банчева, 7г. гр. Варна

Лариса Али, 7г. гр. Хасково

Марина Раданска, 6г. гр. София

Никол Петрова, 6г. гр. Плевен

Ниляй Сезгинова, 8г. гр. Попово

Симона Кирилова, 8г. гр. Варна

Кристияна Димитрова, 12г. гр. Варна

Михаела Сивова, 12г. гр. Варна

Никол Аргирова, 10г. гр. Варна

Белинда Якуб, 12г. гр. Шумен

Валентина Дамаскинова, 10г. гр. Варна

Виктория Николова, 11г. гр. Варна

Дея Цветкова, 10г. гр. Варна

Магдалена Петкова, 12г. гр. Казанлък

Магдалена-Анна Йосифова, 9г. гр. София

Преслава Станева, 11г. гр. Попово

Симона Илиева, 12г. гр. София

Десислава Герчева, 17г. гр. Шумен 

Илинда Стойчева, 14г. гр. София

Илияна Банева, 16г. гр. Шумен  

Йоана Максимова, 14г. гр. Попово

Мария Николова, 17г. гр. Ихтиман

Николай Германов, 18г. гр. София

Ивайла Петрова, 16г. гр. Попово

Полина Динчева, 15г.

Полина Стефанова, 16г. гр.Шумен

Рая Димитрова, 17г. гр. Шумен

Всички участници, останали ненаградени от нас, могат да разпечатат и попълнят за спомен от конкурса грамотата която е публикувана в .pdf файла тук!

Благодарим ви, вашите рисунки направиха сайта ни много интересен за разглеждане! 

Успех в следващите конкурси!

Отново специални участници от гр. ЛОМ. 

Владимир Владимиров

Владислав Велков

Йордан Иванов

Красимир Димитров

Красимир Йонов

Лазар Каргов

Невелин Градов

Петко Ивилов

Рапчо Рапчев

Благодарим на вашите ръководители! За своето представяне, очаквайте нашите грамоти подписани от ГАЛА!

Живописта е връзката на цвят и форма