Нарисувайте рисунка която да покаже животинския и растителния свят на Африка. Не забравяйте че този континент не се изчерпва с лъвове, камили, зебри и слонове. Ако разгледате атлас, ще откриете кътчета, които са част от Африка но в същото време са съвсем различни от континента. На о-в Мадагаскар не живеят пингвини ( :) ), но там има животни които не се срещат никъде другаде. На друго място, в Руанда, са остнали последните горили живеещи на свобода сред природата. 

Деца които ще участват за първи път, могат да изтеглят регистрационната бланка от ТУК.  Нека родител я попълни ръчно за да ни изпратите цифровото й копие заедно с картината ви.Удобство за нас ще бъде, ако файла с рисунката който изпращате, носи името на участника, изписано с латински букви.

1ви Март -30ти Април 2015

 

АФРИКА !

ОЦЕНЯВАНЕ

 

Децата се оценяват в три възрастови групи-до 8г., до 12г. и до 18г.

Критериите ни са:

-близост до темата;

-проявена фантазия

-оригиналност;

-съчетаване на  цветовете;

-композиция

3

Михаил Иванов, 12г. гр.Пловдив

Стефания Георгиева, 7г. гр.София

Стефани Славова, 17г. гр.Пловдив

Стефания Георгиева, 7г. гр.София

Иван Окан Симеонов, 10г. гр.Шумен

Георги Георгиев, 8г.

Елена Врачева, 17г. гр.Пловдив

Елена Врачева, 17г. гр.Пловдив

Елинор Атанасова, 10г. арт ателие 'Огледало' гр.Варна

Мариела Стефановска, 11г. гр.Скопие

Дениса Пандова, 11г. арт ателие 'Огледало' гр.Варна

Мая Тачева, 12г. гр.Сливен

Зорница Михайлова, 10г. гр.Дупница

Зорница Михайлова, 10г. гр.Дупница

Сияна Цековска, 13г. гр.Мизия

Сияна Цековска 13г. гр.Мизия

Деница Иванова, 11г. гр.Варна

Дивна Балабанова, 10г. гр.Габрово

Ивайла Чешмакова, 7г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Габриела Стефанова, 12г. гр.Варна

Селенай Байрамали, 16г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Поля Павлова, 6г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Симона Карагьозова, 6г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Вяра Христова, 9г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Теодора Долапчиева, 6г. артстудио 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Никол Карагьозова, 6г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Вяра Атанасова, 11г. гр.Пловдив

Мартин Шишманов, 6г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Красен Тодоров, 9г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Борис Рачев, 7г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Елица Радева, 10г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Мартин Шайков, 5г. артстудио 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Ия Сотирова, 7г. школа 'Пастело' гр.Хасково

Петър Попов, 10г. гр.Панагюрище

Петър Попов, 10г. гр.Панагюрище

Вяра Пенчева, 6г. гр.Габрово

Златин Маринов, 11г. студио 'The Art Room' гр.Варна

Мина Лазарова, 9г. студио 'The Art Room' гр.Варна

Виктория Филева, 11г. студио 'The Art Room' гр.Варна

Ванеса Янакиева, 10г. студио 'The Art Room' гр.Варна

Виктория Иванова, 10г. студио 'The Art Room' гр.Варна

Селен Танева, 9г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Никола Лонг Чан, 9г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Ниляй Кенанова, 9г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Дияна Йорданова, 5г. ЦДГ 'Радост' с.Овча Могила

Гергана Принова, 16г. ОДК Козлодуй гр.Козлодуй

Габриела Терзиева, 17г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр. Търговище

Глория Господинова, 5г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Василия Мадолева, 15г. гр.Благоевград

Димана Стилиянова, 13г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Димана Стилиянова, 13г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Гайе Сейханова, 4г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Димана Николаева, 12г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Гергана Пейчева, 15г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Александър Тотев, 5г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Борислав Терзиев, 14г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Татяна Илиева, 14г. ОУ 'Св.Св.Кирил и Методий' с. Овча Могила

Борислав Терзиев, 14г. арт ателие 'Шарени пръсти' гр.Търговище

Момчил Петков, 10г. ОДК Козлодуй, гр.Козлодуй

Мария Петкова, 9г. ОДК Козлодуй, гр.Козлодуй